Aerosol Entübe Virüs Koruma Kutusu

Genel Erdinç Koç 1.272 Görüntüleme

Entüne koruma kutuları enfekte hastaların entübasyon sonrasında kullanmak için üretilen aerosol entübe virüs koruma kutuları sağlık hizmeti sektöründe yeni covid-19 pandemisinin yarattığı enfekte hastalığının aşamasına yardımcı olmak için yoğun bakım hastaları için geliştirilmiş pleksiglass şeffaf malzemelerden üretilen kutulardır.

Aerosol Kutusu, solunum yetmezliği olan enfekte olan yeni koronavirüs hastalığı COVID-19 corona hastaları için gerekli bir prosedür olan endotrakeal entübasyon sırasında hastanın başını örten akrilik veya pleksiglass malzemeler ile üretilmiş şeffaf bir kutulardır.

Yoğun bakım ünitelerinde solunum yetmezliği çeken hastaların tedavisinde büyük rol oynayan aerosol entübe kutusu doktorların hastanın solunum sırasında havaya bıraktığı damlacıklarından korur ve enfekte olan hastalardan korunmak ve tedavilerini rahat bir şekilde yapabilmeleri için üretilen entübe virüs koruma kutuları müdahale eden doktorun ellerini sokabileceği müdahele edebileceği aerosol entübe kutularında tedavi edebileceği hastaya ulaşabileceği iki delik vardır.

Ülkemizde corona virüs “covid-19” vaka sayıları arttıkça hastanelerin yoğun bakım ünitelerinde hasta sayısı okadar yoğun ve dolu geçmektedir. Pozitif vakalar için entüne koruma kutuları firmamız pleksimarketi tarafından vardiyalı bir şekilde sağlık sektörü için devamlı üretilmekte olup stok yapmaktadır. Şeffaf entübe virüs koruma kutuları pleksiglass malzemeler ile üretilmektedir. Entübe aerosol virüs koruma kutularını hastane satın alma yöntemi firmamızın 0506 861 99 25 numaralı telefon numarasını arayarak sipariş verebilir ve bilgi alabilirsiniz. Dilersiniz https://viruskorumapaneli.com/aerosol-entube-koruma-kutusu sitesini ziyaret ederek entübe koruma kutuları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Pleksi Virüs Koruma Paneli Virüs Koruyucu Bariyerler başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri