Akustik Ses Yalıtımı Süngeri

Genel Erdinç Koç 1.246 Görüntüleme

Merhaba Bugün Sizlere Benimde Ofisimde Lazım olan ses yalıtım ürünlerini Aksa Akustik Ses Yalıtım Akustik Sünger Firmasından Temin Ettim ve Aksa Akustik Sahibi Serdar Keskin Bu Konuda Çok Yardım sever olduğundan dolayı kendisine bu tanıtım yazısını yazarak teşekkür etmek istedim. Akustik Ses Yalıtım Süngerleri Akustik sünger ses yalıtımlarında, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrol ve yankılanma engellemelerinde kullanılan poliüretan süngerlerden imal edilen ses yalıtım süngerleridir. Akustik süngerler yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olarak geçmiş ses yalıtım süngerleridir. Akustik süngerler yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik ses yalıtım ürünleridir.

akustik ses yalıtım süngeri

Akustik Sünger Çeşitlerinde Gelecek Olursak . Yanmaz Sünger, Piramit Sünger, Melamin Sünger, Yumurta tipi sünger ve spesiyal sünger olarak birden fazla ses yalıtım süngerleri mevcuttur. Her Akustik süngerin kendine has ses yalıtım ve yutum emme özelliği mevcuttur. Şunu Belirtmekte fayda var Örn bir ses kayıt odasın kullanacağınız piramit sünger bu ortamdaki sesin kesilmesinde etki fayda sağlamaz. Bundan Dolayı alacağınız ürünün nerede kullanacağınızı kaç dbi ses olduğunu firmamıza bildirmenizde fayda var. Yada Firmamızdaki yetkili personelden keşif talep ederek bulunduğunuz ortamın sesi ölçtürmenizde fayda var.

Daha Detaylı bilgi için Web Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz. : http://www.akustiksunger.tk

Bir önceki yazımız olan Cpanel Mail Kuyruğunu Temizleme başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri