Amazon Türkiye Çöktü

Genel Erdinç Koç 883 Görüntüleme

Merhabalar bugün saat 00:00 13 14 ekim büyük prime indirimleri başlar başlamaz amazon.com.tr sunucuları ulaşılamaz oldu ve bu durumda prime indirimlerinden faydalanmak isteyen yüzlerce kişi uygulama ve web üzerinden bir hata ile karşılaştı amazon türkiye tarafından sorun ile alakalı bir açıklama yapılmazken böyle bir indirimi uzun süredir duyuran amazon.com.tr bu kadar ziyaretçinin gelebileceğini sanırım akıl edemedi .

Amazon gibi büyük firmaların böyle salakça bir hata yüzünden müşterileri mağdur oldu.Web sitesi üzerinde ve amazon uygulaması üzerinden verilen hata şu şekilde “Üzgünüz İsteğinizi işlemeye çalıştığımızda bir hata oluştu.
Sorun üzerinde çalışıyoruz ve kısa bir süre içinde çözmeyi bekliyoruz. Sipariş vermeye çalıştıysanız bu siparişin şu anda işlenmediğini lütfen unutmayın. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

Sorunun hala devam etmekte umarım kısa sürede çözüme kavuşturulur.

Amazon firması Amazon.com, Inc., kısaca Amazon, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim şirketidir. Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle şehrinde kurulmuştur. Gerek toplam satış hacmi, gerekse piyasa değeri açısından dünyanın en büyük alışveriş sitesidir.

Bir önceki yazımız olan Resimlerinizin lisans bilgilerini Google Görseller'de görünür hale getirin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri