Apple Store Randevu Saatleri Güncellendi!

Apple Erdinç Koç 2.582 Görüntüleme

Ülkemizde bulunan apple store mağazalarından randevu alabilmek adeta bir işkence devlet hastanesi randevu sistemini geçmiş durumda.Türkiye’de yeterince apple mağazası olmadığından sadece istanbulda anadolu ve avrupa yakasında bulunan mağazalara talep oldukça fazla talepler fazla oldukça randevu almakta bir hayli zor istanbul dışında gelip istanbul’da apple store mağazalarına gelenlerde var örn : bursa – izmit vs vs. Apple genius bar zorlu center – akasya avmler için randevu saatleri eskiden gece 00:00 da açılmaktaydı açılsa bile alınamamaktaydı.Apple randevu sistemini iyileştirmiş ve randevu satışı ve diğer durumlar için randevu saatlerini belirli saatlere bölmüştür.

2016 Apple store randevu saat aralıkları ise şöyle ; 13:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00 – 21:00 saatleri arasında randevular açılmaktadır. Verdiğim saatlerde 5.dk önceden giriş yapıp randevu alabilirsiniz. Umarım Herkes apple mağazalarında istediği randevuyu alıp işlemlerini halleder.

Bir önceki yazımız olan Twitch’in iOS Uygulamasında Artık Mesajlaşma da Var! başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri