ARABA KAMYON MOTOR OYUNLARI ARABAOYUN.COM.TR ADRESİNDE

Oyun Erdinç Koç 1.644 Görüntüleme

Arabalar günümüzde hemen hemen her gün kullandığımız bir araç. Yaşımızda çok faydalı bir araçtır.Bu yazımızda size arabaoyun.com.tr sitemizdeki oyunlardan bahsedeceğim.

araba oyun
En ağır araçlardan bir tanesi olan Kamyonu sürmek için oldukça dengeli ve kontrollü bir sürüş dengesi tutturmanız gerekmektedir. Bu tür ağır araçları kullanırken dönüşlerde aracın hızını kesmeniz gerekmektedir. Aracın hızını keserek daha rahat bir dönüş sağlayabilir, kamyonun savrulmasını engelleyebilirsiniz. Kamyon oyunları kategorisinde bulunan oyunlarda genelde parkur boyunca oldukça uzun bir serüvene tanıklık edersiniz. Parkurlarda aracınızla ilerlerken karşınıza çıkan engellerden ve tuzaklardan kurtulmanız gerekmektedir. Bu tuzaklar aniden karşınıza çıkacağı için aracı kullanırken oldukça temkinli davranmanız gerekmektedir. Etaplarda karşınıza çıkan simgeleri de toplayarak yüksek skorlar elde edebilirsiniz. Bu skorlar sizleri sıralamaya sokabilir, arkadaşlarınızı geçmenize yardımcı olabilir… Oyunlarda genellikle birden fazla konu tema alınmaktadır. Uzun süren bu serüvenlerde hiç yabancılık çekmeden macera oynuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Uygulamalarda parkur boyunca belli bir süre doğrultusunda oyunu oynamalısınız. Size gösterilen hedef süreleri geçmeden, can haklarınızı doğru biçimde kullanarak diğer etaplara geçmeye hak kazanırsınız. Bölümler ilerledikçe buna paralel olarak oyunun zorluk seviyesi de artacaktır. Uygulamalarda zorlandıkça daha güzel zaman geçirebilir, saatlerin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Kategoride bulunan temaların birçoğunda araç kontrolü sadece “ YÖN TUŞLARI “ ile yapılmaktadır. Bu tuşlar sizleri oyunun sonuna kadar götürebilir, etaplarda gösterilen başarıya göre de paralar kazanabilirsiniz. Kazanılan paralarla kendi aracınız üzerinde geliştirme yapmanız da mümkün. Kamyonun hızını, gücünü, dayanaklılığını arttırabilir daha uzun mesafe giderek başarıya ulaşabilirsiniz. Edinilen başarılar sizleri uygulamaya daha fazla bağlayacaktır. Ulaştığınız skorlar ve madalyalar ile sıralamada bulunan arkadaşlarına göz atabilir, onları geride bırakarak diğer rakiplerinizle karşılaşabilirsiniz. Uygulamalar arasında oldukça fazla skor kasmak istiyorsanız havaya sıçradığınızda akrobasi hareketler yapmanız gerekiyor. Geri takla ve İleri takla atarak Bonus puanlar elde edebilir, edinilen bu puanlar ile daha fazla ücret kazanabilirsiniz. Kamyon ile akrobasi hareket yapmak hiçte kolay olmayacaktır. Oldukça zor bir aşama olan bu etapta aracı dengeli bir şekilde yere indirmeli hasar vermeden ve fazla hız kesmeden yola devam etmelisiniz. İstenilen hıza eriştiğiniz zaman bitiş çizgisine rahat bir giriş yapabilirsiniz. Bu uygulamalardan sonra Motor oyunları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sector Spor Saatler ile Modasaat.com'da Tarz Yaratıyor! başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri