Askerlerin Savaşı Silah Oyunları

Oyun Erdinç Koç 1.394 Görüntüleme

Bir savaşı kazanmak için belirli altın kurallar vardır. Bu kurallar neticesinde planlarınızı ve kurallarınızı doğru şekilde uyguladığınız takdirde önünüzde duracak düşman kalmayacaktır. Öyle ki savaşta kazanılan topraklar ve bazı değerli eşyalar için insanlar çeşitli platformlara başvurmaktadır. Bu işlemin amacı elbette ki insanlara doğru bilgiyi vermek ve kalan eşyaları doğru biçimde kullanmak olacaktır. Bu yüzden sevilen oyunların ne olduğunu bilmek ve toplum içinde hangisinin benimsendiğini, hangisinin daha popüler olduğunu analiz etmek toplumun yararına bir davranış olacaktır. Savaş oyunları bile bu konuda bir şey yapamazken başarılı savaş stratejilerini size bir bir anlatması tesadüf değildir. size bu kadar detaylı bilgileri sunan ve köklü bir değişime ortam hazırlayan bu oyunların ne tür gelişmelere sahip olacağı da gerçekten merak konusu.

Askerlerin Savaşı Silah

Toplumun gerekçeleri arasında yer alan bu kuralın yeni nesillere aktarılması için bir takım ön bilgi ve koşullara ihtiyaç vardır. Bahsettiğim şeyler askerlerin savaşında bile geçerlidir. Öyle ki bunları sadece asker savaşı diye nitelendirmek bile yanlış düşüncelere ve farklı görüşlere sebebiyet verebilir. Savaş olacaksa sadece askerler arasında değil, en küçük bireyden en yaşlı bireye kadar tüm insanlar bu savaşı içten içe yaşamalıdır. Aksi takdirde birlik ve beraberlik olgusundan uzak yapılan savaşlar her zaman kaybedilmeye ve tarihin tozlu yaprakları arasında kalmaya mahkûm olacaktır. Bu yüzden birlikte hareket edilen ve bir plan üzerine kurulmuş gerek saldırı gerekse de savunma savaşları nicelik ve nitelik bakımından insanlara örnek oluşturacak bazı etkenleri içerisinde barındırmaktadır. Silah oyunları diye gelip geçmek bile bu oyunların değerini size anımsatacak özelliklere sahiptir. Çünkü planlı ve programlı yapılan her işin sonunda siz isteseniz

Bir önceki yazımız olan Webmaster forumu ve hosting firmaları hakkındaki fikirlerim başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri