Backlink Link Wheel Backlink Nedir? Backlink & Seo

Seo Erdinç Koç 1.029 Görüntüleme

Backlink Nedir ? Ne İşe Yarar ? Faydamı Zararmı Sağlar

Backlink Türkçe anlami geri link demektir.
Backlink (A) sitesinin (B) sitesine yani sizin sitenize verdigi linke denir.
Backlink sayesinde arama motoru botları sitenizi daha sık ziyaret ederler.

Backlink almadan önce hedef kelime ile ilgili sayfanızın içerigğni gelistirmeli, sayfanızın içerigğne uygun özgün makaleler yayınlamalısınız. Özgün, etkili ve güzel makale yayınladıktan sonra Backlink alırsanız bu backlinklerin normal backlinklerden %100 daha fazla yararını göreceksiniz..

Örneğin Pr 0 olan sitelerden 100 linkiniz olacağina Pr 4 olan siteden 1 link almak daha iyidir. Yanlız bu tabiki pagerank çalışması için geçerlidir.
Ama siralamada yükselmek için link aldiğiniz sitenin pagerank degeri önemli değildir; kendi kelimesinde siralama konumu çok önemlidir;

Gerçekten backlink link wheel çalışmasının seo da çok büyük bir etkisi vardır, ama kesinlikle herşey backlink değildir. Günümüzde bu konu çok abartılmakta bir site için öncelikle özgün içerikle fark yaratmak gerekir sonrasında bu içeriğimizi daha çabuk okunup indexletebilmek için bir kaç backlink çalışması yapılır abartmaya kesinlikle hiç gerek yoktur.

Saygılarımla Erdinç Koç

Bir önceki yazımız olan Seo Nedir Seo Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri