Bedava PR 7 – 8 Dofollow Edu Backlink

Webmaster Erdinç Koç 1.406 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Sizler İçin Araştırmalar Yaparak Bedava Pagerank Alabileceğiniz Web Sayfaları Vereceğim Konumuz Devamlı Güncel Olucaktır.

Ve Sayfalar Devamlı Konu Altında Yenilecektir. Araştırmalar Yaparak Yüksek Pagerank Sayfalardan Nasıl pagerank alabileceğinizi anlatacağım.Linkler Pr7 , Pr8 Pr9 Olarak Edu, vs Sitelerdir.

Tamamen Legal Olarak Alabileceğiniz Pagerank Sayfaları Aşşağıdadır.
Bedava Backlink Kesinlikle WordPress post vs yorum kasmanıza gerek yok aşşağıda verdiğim sitelere kayıt olup linkinizi eklemek olucaktır.

Sonrada Geriye Yaslanıp 3 Ay Bir Süre Sonunda Faydalarını Yararını Görmek Olucaktır.
Devamlı EkleneceK Olan Linkler Başka Yerde Kesinlikle Verilmemiştir.

Image

Ve Eklerken Hızlı bir şekilde ekledim çıkacağım mantığını yürütmeyin ve ekliyeceğiniz linkleri bir süre zarfına bölerek linklerinizi ekleyin aksine siteniz banlanır Google tarafından cezaya maruz kalabilirsiniz.

Siteleriniz Kayıt Edin Anasayfadan Pagerank Alın.

Pagerank7

Pagerank8

Pagerank 7

Pagerank 6

Pagerank 3

Şimdilik Bu Kadar Konuyu Takip Etmenizi Önerir Devamlı Bedava Pagerank Dofollow Linkler Eklenecektir.

Bir önceki yazımız olan Google Panda 3.9 Güncellemesi Devreye Girdi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri