Bloğumun Yapısını WordPress Entegre Ettik

Genel Erdinç Koç 937 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Bloğum Alt Yapısı Özel Kodlama İle Yapılmıştı Ancak Çok Sorunlar Çıkarmaya Başlamıştı, Bende Düşündüm Taşındım Eski Yapıdaki Temayı WordPress’e Giydirdim, Bloğumda Herşey Eskisi gibi Devam Edecek Ve Sizlere Devamlı Yardımlarda Bilgilendirmelerde Bulunacağım. Yardımlaşma ve Dayanışma Nerde Olursa Olsun Orda Her Zaman Çözüm Vardır. Diyerekten. Kısa Duyuruma Burda Nokta’yı Koyuyor. Hepinize Mutlu Günler Diliyorum. Bundan Böyle WordPress Alt Yapısı İle Erdinckoc.com.tr Bloğum Yayın Hayatına Devam Edecektir. Bu Çalışmada Yardımlarını Esirgemeyen Dostum Abdullah’a Burda Teşekkürlerimi İletiyorum.

Saygılarımla

 

Erdinç Koç

Bir önceki yazımız olan Pr4 Dmoz Kayıtlı Alexa 300K Blogumdan Link Satışı başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri