Canlı Power Love FM Radyo Dinle

Tanıtım Erdinç Koç 2.748 Görüntüleme

Merkezi İstanbul – Üsküdar olan ve aşk şarkıları ağırlıklı yayın yapan radyo kanalı Power Love FM, 24 saat boyunca canlı bir yayın akışına sahip aşk şarkılarının yayınlandığı başarılı bir radyo kanalıdır.

Power Love FM Hakkında Bilgiler

Power Love FM, başarılı radyo kanalları arasında isimleri altın harflerle yazılı olan Power Türk, Power FM, Power XL gibi radyo kanallarını bünyesinde barındıran Power grup’un radyo kanalı olarak geçtiğimiz mart ayında yayın hayatına başlamıştır.

Power Love FM adından da anlaşılacağı üzere aşk şarkılarına ağırlık veren ve çıkış noktası aşk olan bir radyo kanalıdır. Ancak bu konuda yayın yapan diğer radyo kanallarının aksine sadece Türkçe veya sadece yabancı şarkılar değil, her iki türde şarkıları da yayınlayarak bu alanda bir ilke imza atmayı başarmış ve oldukça geniş bir radyo dinleyici kitlesine kısa zamanda ulaşmıştır.

Power Love FM Programları ve Yayın Akışı

Sloganı “the Power of Love – aşkın gücü” olan ve radyo dinlemeyi seven herkesi keyifle kendine bağlayan Power Love FM’in amacı en iyi müziği en kaliteli şekilde dinleyicilerine aktarmaktır. Tüm yayın akışını yerli veya yabancı fark etmeksizin aşk şarkılarına ayıran ve bu sebeple yolu aşktan geçen herkesin bir numaralı durakları arasına gelen aşk temalı radyo kanalında, hafta içi her gün sabahları ünlü DJ Didem Oğur ile gün başlamakta ve program 7.00 ila 12.00 arasında keyifle devam etmektedir. Yabancı Aşk müzikleri her akşam 16.00 ile 22.00 saatleri arasında en güzel aşk şarkılarını dinleyicilerine ulaştıran isim ise DJ Zeynep Everi’dir.

Günün geri kalan saatlerinde ise her daim keyifli yayınları ve aşk şarkılarını dinleyicilere kesintisiz olarak ulaştırmakta olan başarılı DJ’ler ve radyo personeli kısa sürede kendilerine has özel bir radyo kalitesi oluşturmayı başarmışlardır.

Power Love FM Frekansları

Merkezi İstanbul’un Üsküdar ilçesi olan Power Love FM, 100.2 karasal yayını üzerinden dinleyicilerine ulaşmaktadır. www.canlidinlefm.com radyo sitesi ile ülkenin dört bir köşesinden, hatta dünyadaki farklı ülkelerden de internet üzerinden online olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak dinlenmekte ve müziğin aşkla olan eğlenceli birleşiminin keyfi çıkarılmaktadır.

Kaynak: canlidinlefm.com

Bir önceki yazımız olan Olympos Aktiviteleri başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Canlı Power Love FM Radyo Dinle” üzerine 1 yorum

  1. seams dedi ki:

    radyo dinlemeyi pek sevmem ama power love fm biraz farklı arada sırada dinliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri