Canlı Radyolarda Arabesk Müzik Adana İmdat Fm dinle

Tanıtım Erdinç Koç 1.956 Görüntüleme

Ülkemizde en çok dinlenen müzik türleri arasında yer alan ve damar müzik olarak da adlandırılan arabesk müziğe dair özel yayın yapan ve temasını, bütün program akışını bu müzik türüne göre ayarlayan radyo kanalları bulunmaktadır.bu radyo kanallarını internet üzerinden radyodinletfm.com adresinden bulabilir en rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Arabesk Müziği Yapan Radyo Frekansları

Türk müzik kültürünün önemli bir parçası olan arabesk ve fantezi müzik yayını yapan radyo kanalları, bu konuya oldukça önem vermektedir. Sözleri daha dokunaklı olan ve müzikleri ağdalı olan arabesk ve fantezi müzik yayını yapan radyo kanalları arasında en dikkat çekici olanları Adana FM ve İmbat FM olarak dikkat çekmektedir.

Adana FM Hakkında

1992 senesinde kurulan ve adından da anlaşıldığı üzere merkezi Adana’da yer alan Radyo Adana FM, genişletilmiş karasal yayını ile çevre illerden de dinlenilebilmektedir. Bölgeye ait en güçlü ve en çok dinlenen radyo olarak bilinen Adana FM’de program içerikleri tamamen arabesk fantezi müzik üzerine kurulmuş ve bu sebeple de hayran kitlesini daha da genişletmeyi başarabilmiştir. Karasal frekansları göz önüne alındığında yerel bir radyo kanalı olan Adana FM’in internet üzerinden yayın yapması ve bu yayınların takip edilmesi sebebiyle dünyanın pek çok farklı ülkesinde de dinleyici kitlelerine ulaşmış ve oldukça beğenilmiştir.

Adana ili ve çevresinde 95.3 frekansı ile dinleyicilere ulaşan Adana FM, arabesk müzik severlerin dikkatini kısa sürede çekmeyi başarmış ve her geçen gün hayran kitlesini arttırmıştır.

İmbat FM Hakkında

Kuruluş yılı 1992 olan ve İzmir ve çevresindeki illerde yayın yapan radyo kanalı İmbat FM, ayrılık acısı yaşayan, aşk hayatları sebebiyle ızdırap çeken ve duygusal olmayı seven kişiler tarafından tercih edilecek programları ile dikkat çekmeye ve dinlenmeye devam etmektedir. Özellikle hasret temalı program içeriklerine sahip olan radyo İmbat FM’de damar müziklere dair yayınların olduğu özel bir program da bulunmaktadır. Aşka dair yayınların yer aldığı, hasret rüzgarlarının her daim estiği ve bu duygudan hoşlanan tüm kişiler için 4 farklı noktadan karasal yayınla ve internet üzerinden tüm dünya ile iletişim kurarak yayın hayatına devam etmeyi başarmaktadır. Bir çok arabesk alanında radyoyu internet üzerinden online olarak dinlemek için rdf radyo dinle bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En iyi 2015 perde çeşitleri burada başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri