Cehennem Askerleri Savaş Oyunu

Oyun Erdinç Koç 1.306 Görüntüleme

Televizyon dünyasına sıkça konu olan adrenalinin bol olduğu bir ortamda sürekli her alanda savaşın izlerini taşıyan bir oyun için harekete geçerek süper bir oyun tasarladığımızı görebilirsiniz.Bu maceraya başlamak için Cehennem Askerleri butonuna tıklayarak eşsiz bir oyun oynama şansı elde edeceksiniz.Cehennemin sıcaklığından kaçan askerleri bir araya getirip iyi bir çalışma ortamı hazırlayarak çok iyi işler yapmayı deneyeceksiniz.Dövüş için hazırladığınız ringlere doğru bu askerleri yönlendirerek yaptığınız kılıçları ve okları bu askerlerin eline vererek iyi bir çatışma içine gireceksiniz.Askerleri başlangıçta çok iyi yetiştirerek sizi korumaları için bilgilendirerek yapacağınız alanları belirleyerek hızlı bir şekilde o alana doğru hareket edeceksiniz.
cehennem askerleri

Yaptığınız araçlara binerken çok dikkatli olup elinizde bulunan silahları kullanmak için Mouse i harekete geçireceksiniz.Dünyada bulunan kötü adamları öldürmek için ve şehri güvende tutmanız için yapacağınız çalışmaları göz önünde bulundurarak hayatın her anında başarıyı tadarak rakiplerinize güç üstünlüğünü bırakıp iyi bir yolda ilerleme şansı elde edeceksiniz.Sizleri bu alana götürürken Silahlı Savaş Oyunlarını gözden geçirerek neleri yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olara ,bu olayı en ince ayrıntısını gözden geçirerek hayatın her alanında başarı için yürüdüğünüz bu yolda bu istediğinizi geri çevirmemeye özen göstereceksiniz. Cehennem askerleri için tasarladığınız silahları ortaya getirdiğiniz an bütün düşmanlarınızın sizden çekineceğini görerek inanılmaz bir başarıyı elde ederek kendinizi bu konuda sürekli geliştirmeye çalışacaksınız.Dünyanın en büyük olaylarından biri olan bu mesele ile kendinizi en üst seviyeye taşıdığınız an Savaş Oyunlarına yeni bir dönem getirerek herkesin sizi örnek almalarını sağlayacaksınız.Tüm düşmanlarınızın gözü sizin üstünde olacağı için önceden tasarladığınız ve park alanına bıraktığınız helikopterlere binerek gitmek istediğiniz alana hızlı bir şekilde gitme şansı elde edeceksiniz.Bu alanda başarıyı yakaladığınız an bir sonraki parkurlarda bulunan ortama geçmek için ekranın üst bölmesinde bulunan kategorileri seçerek yapmak istediğiniz her hareketi anında yaparak yeni bir strateji belirleyerek savaşa devam edeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Webmaster forumu ve hosting firmaları hakkındaki fikirlerim başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri