ClassiPress FlatPress Child Tema

Temalar Erdinç Koç 3.391 Görüntüleme

AppThemes tarafından geliştirilen wordpress Classipres için ekstra olarak özelleştirilmiş %100 uyumlu olarak çalışan child teması olan FlatPress, ClassiPress için zarif ve mobil uyumlu bir child temasıdır. Minimum grafiklerle ve kullanılan javascript ve cssler ile sayfalar çok hızlı yüklenir, bu da bir ilan sitesi için harika.

Tüm sayfaların görünümü classipressden daha farklı hale gelmektedir, son derece modern ve görünüme yön vermek için yenilenmiştir. Flatpress teması, 11 renk ile gelir ve web sitenizi daha iyi yönetebilmek için daha fazla yönetilebilir alanlar sunar.

Ayrıca, pagespeed skoru ve yükleme hızı tamamen iyileştirilmiştir,Ayrıca flatpress child teması ile mobil gösterimde istediğiniz bileşeni gösterebilir ve gizleyebilirsiniz! Sonuç olarak classipress ile %100 uyum sağlar ve görünümü baştan aşşağı değiştirebilirsiniz.

Flattpress Temel Özellikleri
%100 Mobil Uyumluluk
11 renk seçeneği ile zarif, sade tasarım!
Daha büyük resim içeren daha iyi görünümlü tek reklam sayfası
Web sitesinin görünümünü yönetmek için Tema seçenekleri sayfası
Mobil cihazlarda istenmeyen bileşenleri gizleme!
ClassiPress 3.5+ sürümleri ile uyumlu

Demo : http://demos.themebound.com/?product=flatpress 

Flatpress Temasını indirmek için Tıklayın

Bir önceki yazımız olan WordPress Site Yedekleme Taşıma başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“ClassiPress FlatPress Child Tema” üzerine 1 yorum

  1. Enes dedi ki:

    Çok teşekkürler güzel bir tema işime yaradı lazım olmuştu yalnız linkte bir hata var düzeltirseniz rar değil zip olması lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri