Cpanel Removing /root/installer.lock Çözümü

Cpanel Erdinç Koç 2.262 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Cpanel Kurulumlarında rastlanan bir hata hakkında bilgi vereceğim hata mesajımız You can force the install on a CentOS version 5 using the –force option.
Removing /root/installer.lock

Bu Hata Mesajı sunucunuz centos5 kurulu olması ve cpanel’in centos6 üzerine kurulumunun gerçekleştirmesini istediğinden dolayı aldığınızı söyleyebilirim.Ancak Çözümü Çok basit centos6 kurmanıza gerek yok.

Çözümü

rm -f /root/installer.lock

sh latest --force

diyerek tekrar kurulumu deneyin.

Yukarıdaki kodları girdikten sonra cpanel kurulumu tekrar devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan yum failed 6 times. cPanel kurulum hatası çözümü başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri