Dış Cephe Giydirme Cephe Kaplama

Tanıtım Erdinç Koç 1.304 Görüntüleme

Hemen her ev sahibinin en büyük sorunlarından birisi ısı yalıtımı, ses, nemlenme ve rutubettir. Evlerin içini ve dışını bir felakete çeviren bu durumlar günümüzde birçok ev sahibinin en büyük sorunudur. Her ay artan zamlarla birlikte yakıt masraflarının artışı ve yalıtımsız bir evde ısınmak için yapılan çabalar bunlara verilecek basit örneklerdir.Kompozit Cephe Kaplama cam ile birlikte kullanılırsa binaya oldukça estetik ve kaliteli bir görünüm sağlar.

Ay içerisinde harcadığınız yakıt masrafının neredeyse yarısını bir kenara bırakmak ve daha kaliteli konforlu bir evde oturmak için teknolojik gelişmelerle beraber yeni bir ürün inşaat sektöründe yerini aldı. Dış cephe giydirme,  bu yöntemle binanızın eski kötü görüntüsünü istediğiniz gibi şekillendirebilir dış cephe kaplama ve ısı yalıtımı yapabilirisiniz. Kompakt Laminant çürümez, donmaz, bakteri oluşumuna ve spor oluşumuna karşı dayanıklıdır.

Dış cephe giydirme evin estetik duruşunu değiştirdiği gibi %60’a varan bir ısı tasarrufu da sağlamaktadır. Ayrıca dış cephe giydirme nem ve koku oluşmasını engelleyerek rutubeti evinizde tamamen bitirir. Evinize dış cephe giydirme yaparak ses yalıtımı da sağlarsınız, bu sayede kötü sokak seslerinden uzak huzurlu bir eviniz de olur.Daha Detaylı bilgi için http://www.discephegiydirme.org  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Habermedya Sondakika Güncel Haberler başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri