Dora ve Diego Fırlatma Oyunu

Genel Erdinç Koç 1.393 Görüntüleme

Son zamanlarda sürekli maceralarını oyun severlere aktaran kahramanların, oyun âleminde bir sürü yeni macerası da bulunuyor. Yeni maceralarına bakılmaksızın hemen yeni oyunları da bir an önce piyasaya sürmek istemesi aslında onun ne kadar çalışkan olduğunu da en basit şekilde gözler önüne sürmektedir. İnsanlar arasında da bu durum ilgi ile karşılanarak oyun severler daha bir önceki oyunu bitirmeden bu oyunun çıkması onları da ister istemez bir sevince boğmuş olmaktadır. Hal böyle olunca sevilen Dora oyunlarına ilgi, gün geçtikçe daha fazla artmaktadır. Bu durum insanların tamamen Dora’ya yüksek düzeylerde bir hayranlık duygusu ve sevgi duymasına bağlı olarak gelişim göstermektedir.

diego

Dora’nın aslında oyun dünyasında yerini koruması ve sürekli onu üst sıralarda görmemiz, her yaştan insanın mevcut bulunan ve yeni çıkan oyunları oynamasıdır. Dora, herhangi bir kesime veya yaşa göre oyunlar çıkarmamaktadır. Dora’nın maceralarında ortak yaş kitlesi yani her yaştan insana hitap edecek zorlukta ve kolaylıkta oyunlar sunulmaktadır. Hal böyle olunca insanlar da bu türde birçok yönlü oyunu tutmaktan başka ne yapabilirler ki? Bu durumun habercisi olarak bir insana verilen değerin aslında oyunlarla ölçülmesi de bir yanlışın içinde kendini bulmak demektir. İnsanın kendini geliştirebilmesi, değiştirebilmesi her zaman yanında olan bir dost ile mümkündür. Dora, sadece kendisi değil Diego oyunları ile de hayranlarına oyunlarını sunmaktadır. Zaten Diego’nun oyunlarının da tamamında beraber yer aldıkları için bu durum onlar açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Bu yüzden insanlar bu tür çalışmalara rağmen yapılacak bir değişimin habercisi olarak Diego fırlat oyununda beraber yer alan karakterleri düşünebilirler. Bu karakterler de insanların her türlü görüş ve düşüncelerine saygı duymaktan öte bir yol çizmektedir.

Bir önceki yazımız olan Webmaster forumu ve hosting firmaları hakkındaki fikirlerim başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri