En iyi 2015 perde çeşitleri burada

Tanıtım Erdinç Koç 1.631 Görüntüleme

japon perde ve duvar kağıtları burada !

Perdeler ev dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir.Bunun için birçok perde çeşidi vardır.Bunlardan biride panel perde olarakta bilinen japon perdedir. en iyi perde seçeneklerini sitemiz Moddadekor.com u ziyaret ederek perde kategorisinde bulabilirsiniz.

En iyi 2015 perde çeşitleri burada

Tek bir yöne veya iki tarafada açılabilen.çok kullanışlı,hemen hemen her kumaştan yapılabilen mekanizmalı bir sistemdir.Sistem bir ray üzerinde kumaşların sağa sola hareket ettirilmesiyle çalışır.Geniş salonlarda,konser salonlarında ve villa salonlarında kullanılacağı gibi evlerimizde de çok şık bir ortam yaratabilir.

Ev dekorasyonunda perde gibi duvarlarda büyük önem taşıyor.Bunun için  sadece boya değil çok çeşitli duvar kağıtlarıda mevcut.

Duvar kağıtları yıllardır kullanılmakta,ancak granit bambu gibi doğal malzemelerle üretilenler daha çok ön planda.Ilık su ve paspas yardımı ile silindiği takdirde ilk günkü gibi tertemiz bir ortam elde edilebilir.Bu da ev hanımları için temizlikte büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Kaynak : http://www.moddadekor.com/perde/ 

Bir önceki yazımız olan 2015 / 2016 Hazır mutfak modelleri başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri