Facebook Oyun Hileleri

Tanıtım Erdinç Koç 1.267 Görüntüleme

Sosyal medyanın devleri arasında yer alan facebook, değişik aktiviteleri ile kullanıcıları kendine bağlamış durumdadır.Her yaştan her kesime hitap eden facebook’un en önemli özellikleri ise farklı oyun firmaları ile anlaşarak bu oyunları kendi bünyesinde yayınlamasıdır.
Yayınlanlanan oyunlar farklı kategorilerde olduğu için hemen hemen her insanın zevkine hitap etmektedir.
Bu oyunlar öncesinde kullanıcılara hediye olarak verilen krediler yani jeton, altın, değerli taş,güçlendirici ve nakit gibi oyun yardımları seviye atladıkça harcamak zorunda kalacağınız için tükenecektir.
Bizlerde facebook oyun hileleri için gerekli yardımları anlatarak videolu olarak sizlerle paylaşmaktayız.
Bir çok oyun hilesi programlı yapılsada insanlar için bir korku kaçınılmaz olmaktadır. Sizler için araştırılıp videolu olarak anlatıma dökülen facebook oyun hileleri virüssüz ve türkçe anlatımı olarak sizlere sunulmaktadır.
Facebook oyun hileleri yanı sıra facebook oyun hediyelerinide sizler ile paylaşmaktayız. Eksiğimizi gördüğünüz yada istemiş olduğunuz facebook’a air oyunların hilesini bizlere ulaşarak bildirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yaşamak Tren ile Güzel başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri