Galaxy S2 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi

Anroid Erdinç Koç 1.568 Görüntüleme

Samsung’un Galaxy S2 akıllı telefonu gerçekten pürüzsüz ve özelliklerle dolu ilk Android akıllı telefonlardan biri. Cihaz Galaxy S serisinin ilk akıllı telefon başarısıdır.Önümüzdeki günlerde Galaxy S serisinin son modeli Galaxy S5’in tanıtılması bekleniyor.

Samsung, akıllı telefonlarını piyasaya sürdükten birkaç yıl sonra güncelleme desteğini bırakıyor. Ancak Android 4.1.2. Jelly Bean kullanan Galaxy S2, geliştiriciler tarafından desteklenmeye devam ediyor. Popüler yazılım geliştirme ekibi CyanegenMod Galaxy S2 için özel olarak hazırladığı Android’in son sürümü Android 4.4.2 KitKat yazılımını indirmeye sundu.

1391428934_galaxy-s2-android-4.4.2-kitkat-cyanogenmod-11.jpg

Buradan Galaxy S2 için Android 4.4.2’yi indirip kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 S IV 14 Mart'ta Tanıtılıyor başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri