Galaxy S7’nin Exynos işlemcisinden rekor kıran hız

Anroid Erdinç Koç 4.671 Görüntüleme

Samsung'un yüksek ihtimalle yeni amiral gemisi modelli Exynos 8890 için yapılan ilk benchmark test sonucu sızdırıldı. Yapılan testte, Samsung Exynos 8890, 103.000 puana ulaşmayı başardı. Bundan önceki rekor ise Huawei Mate 8'in işlemcisi Kirin 950'deydi ve 65.000 puana ulaşmıştı. Yaklaşık olarak %30 oranındaki bu fark, adeta Samsung'un yeni işlemcisinin ne kadar güçlü olduğunun en büyük kanıtı, çünkü hali hazırda Kirin 950'li Huawei Mate 8, muhteşem bir performans sergilemeyi başarabiliyordu.

Görünüşe bakılırsa Samsung, Exynos 8890 ile önümüzdeki yıl da performans konusunda eline su döktürmeyecek.

Galaxy S7'nin işlemcisinden rekor hız

Bir önceki yazımız olan HTC One A9'un Görselleri Sızdırıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri