Google Çeviriye Giren Siteyi Düzeltme

Webmaster Erdinç Koç 2.427 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Bu Yazımda Google’ın kalite yönergelerini ihlal ediyor Mesajını Aldıktan Sonra Mutlaka Web Sayfalarının  Sıralaması Yavaş Yavaş Gerilemeye Başladığını Gördüm , Ve Bunun için Yapılması gereken şudur yeni bir domain aynı içeriklerin olması şart değil farklı içerikler olabilir. Ancak Linklerin Değerlendirilmesi için içerik farklı ama url aynı olabilir. yeni domainimizi yayına verdikten sonra çevireye giren sitemize meta refresh kodu ekleyerek 3 – 4 iş günü içerisinde sıralamadan kaybolan websitemizin yerine  yeni açtığımız web sitemizi görebiliriz.

<code>=<meta http-equiv=”refresh” content=”0;URL=http://www.sitenizi.com” />
</code>
Bu Site, Google’ın kalite yönergelerini ihlal ediyor

Bir önceki yazımız olan Google Adsense Optimizasyon İpuçları başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Google Çeviriye Giren Siteyi Düzeltme” üzerine 3 yorum

 1. Kutay K dedi ki:

  Şu durumu tam olarak acıklayabilirmisiniz.
  Net bir yanıt olmamış sanırım

  1. Erdinç dedi ki:

   Bence Net Bir şekilde anlatılmış ne yapmak istediğinizi tam olarak bana anlatın size neler yapmanız gerektiğini söyleyim.

 2. gazi dedi ki:

  çok anlamsız bir yanıt olmuş yeni bir domain aynı içeriklerin olması şart değil farklı içerikler olabilir. Ancak Linklerin Değerlendirilmesi için içerik farklı ama url aynı olabilir. 😀 tam bir bulmaca gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri