Google Search Engine Optimization

Seo Erdinç Koç 1.369 Görüntüleme

Search Engine Optimization Yani Kısaca ( S.E.O ) Google Arama Motoru Optimizasyonu Çalışmalarına Verilen İsimdir.

Dünyanın En gelişmiş arama motoru Google da anahtar kelimelerinizle  ilk sayfalarda olmanız için yapılan çalışmalara Google optimizasyon adı verilir. Kesinlikle çok etkili ve faydalı bir konudur, Sonuç arayan binlerce ziyaretçinin hedef kelimeler de sizin web sitenizi ziyaret etmesi demektir.

Search Engine Optimization S.E.O

Search Engine Optimization S.E.O

Google optimizasyon ile sitenizi Google arama motoruna uygun hale getirir ve arama motorunun sitenizi kolayca bulmasını sağlarsınız. Bir site için en önemli konudur. Google Search Engine Optimizasyon çok maliyetli bir olay değildir, bu nedenle kesinlikle var olan sitenizi optimize ettirmenizi öneririz. Dizine faydalı olabilmek için 20 sayfalık bir web sitesinin optimizasyonunu ücretsiz olarak yapmaktayız. Ücretsiz yapacağımız optimizasyon site içi temel unsurlardır, kesinlikle site dışı SEO ile alakası yoktur.
Arama Motoru’nda anahtar kelimelerinizle sol kısımdaki doğal arama sonuçlarında yani ücretsiz kısımda mümkün olan en üst sırada yer almak Google Optimizasyon ile mümkündür. Sadece mümkündür kesinlikle hiç bir garantisi yoktur.
Dünya istatistiklerine göre Web Sitelerine gelen ziyaretçilerin ortalama %80’i Google arama motorundan gelmektedir. Bu çok yüksek etkili bir orandır. Google çok büyük ticari bir araçtır.
Google Arama Motoru Optimizasyonu; gerek bir şirketin tanıtımı açısından ve gerekse o şirketin dünyanın herhangi bir yerindeki çocuktan yaşlısına potansiyel müşterilere ulaşmak ve kazancını katlamak açısından gerçekten de stratejik önem taşımaktadır.
Ne şekilde olursa olsun; İster Google’da doğal arama sonuçlarında yani sayfanın sol kısmında Optimizasyon ile veya Google Adwords yanı Sponsor bağlantı reklamları ile google ilk sayfada çıkın anında ve hemen yeni müşteriler edinin. Yaşadığımız Tecrübeler doğrultusunda Google ilk sayfa da yer alan sitelere müşteri garantisi veriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Anahtar kelimeler ve İçerik Önemi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri