Google Şubat 2013 Pagerank Güncellemesi

Webmaster Erdinç Koç 1.823 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Herkesin merak ettiği ve devamlı konusu açılan pagerank güncellemesi 2013 Şubat Ayının İlk Haftası Olacağının Haberini sizlere buradan söyleyebilirim. Her yıl genellikle şubat aylarında güncellemesi gözüken google pagerank 2013 şubat ayında güncelleneceğini kendi tahminlerim ve bir kaç yabancı webmaster forumlarında net bir şekilde anlatılmış .

Google Pagerank Şubat 2013

Google Pagerank Şubat 2013

Yaklaşık 1 Ay Bir Süre Kadar Süre kalan pagerank güncellemesinde pagerank değerlerinizin yükselmesi için  geç kalmış değilsiniz. Pagerank değerleri site istatiskleri yüksek sitelerden tanıtım ve link alımı yaparak 2013 Şubat Pagerank güncellemesinden payınızı alabilirsiniz. Her Güncellemede olduğu gibi pagerank dağılımı yaklaşık 1 hafta sürebilmektedir. Yani herkes ilk gün pagerank değeri alırken siz almamış olabilirsiniz telaş etmenize gerek yok , bu ara güncellemelerle sizde pagerank güncellemelerinden size düşen payı alırsınız.

Yukarı Link alımından söz ettim lakin 1 ay var hızlı bir şekilde 10 , 15 adet link birden alımı kesinlikle yapmayınız. pagerank değeri alıcam derken google sıralamalarından Ceza Almanız An Meselesi Herşeyi yeteri kadar özünde kullanmak sizin için önemlidir, diyor yazıma burada son veriyorum. Google Pagerank Hakkında Sormak İstedikleriniz Makale altında yazarak sorularınıza cevap verebilirim. Teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Hızlı İndeksleme İçin WordPress Ping Listesi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Google Şubat 2013 Pagerank Güncellemesi” üzerine 5 yorum

 1. Lwon dedi ki:

  Bekliyoruz artık güncellensin.Uğraştığımızın karşılığını alabilsek iyi.

  1. Erdinç dedi ki:

   Alırsınız Umarım. Daha 15 gün var sabır.. 🙂

 2. Ahmet Haşim dedi ki:

  Hayırlısı olduğu gibi kalsa yeter:))

 3. teknoloji dedi ki:

  Bende yıllardır ugraşıyorum web sitesi kurmakla. internetten herşeyi kendim öğrendim. seo falan bir site kurdum bakalım pagerankım ne olacak şu anda 1. Son zamanda siteyi çok geliştirdim bakalım ne olacak çok merak ediyorum. pagerankı 2 falan verirse olduğu yerde bırakmayı düşünüyorum. sıkıldım artık.

  1. Erdinç dedi ki:

   Uğraşıyorsun Peki Doğru bir şekildemi uğraşıyorsun gelen ziyaretçileri kendin gibi görüp verdiğin paylaştığın makalelerin onları memnun ediyormu. Aradıklarına Senin sayfanda gerçekten bulabiliyormu. Bunları Düşünerek birşeyler yapmaya özen göster. Pagerank güncellemesi için ise karşılıklı ve karşılıksız link takası ve özgün olmanızı öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri