Googlede Görünürlüğünüzü etkileyen 2 Faktör

Seo Erdinç Koç 951 Görüntüleme

1. Sosyal Medya buzz
Ne kadar biz bilmiyoruz ama bu Sosyal Medya sadece görnüşünü ile değil – Google ve Bing de yakın Sosyal Medya sitelerinin verilerini kendi algoritmalarını dikkate alındığını doğruladı. Zamanla Sosyal medya popülerlik bir sayfanın ilgili bir göstergesi olmuş olabilir. insanlar akrabaları ve kendi aralarında paylaşmaya devam ederse o zaman Sitelere hızlı indexlenme arama motorları tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir.

2. Erişilebilir, kullanıcı dostu bir site
Google’nin arama algoritmalarından siteleri erişilebilirlik ve kullanılabilirlik için hesap etmeye çalışıyor ve kullanıcı dostu siteleri ekstra olarak daima devamlı ziyaret eder. Sağlar. Panda güncellemesi ile bu konuda bazı başarılar elde ettik. Sitenizin sıralamalarını iyileştirmek ve organik trafiğini artırmak istiyorsanız iyi bir şirket websitesi kendi sitesinde fantastik bir müşteri deneyimi (yanı sıra hep kaliteli içerik) sunmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Site içi Seo Optimizasyonu Nasıl Yapılır başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri