Google’den 2012 Yılbaşı Doodlesi

Genel Erdinç Koç 1.179 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Google, 2012 yılının biteceği, 2013 yılına merhaba denileceği bu günden  kullanıcılarına sürpriz yapmış oldu.

Google bugün yep yeni bir doodle ile bizleri karşıladı, 2012 Yılbaşı Gecesi adlı doodle ile google bu yılın en son logosunu ziyarete açtı.

google-yilbasi-doodlesi

Google 2012 Yılbaşı Doodlesi

2012 Yılbaşı Gecesi aramasına yönlendiren bu Doodle’da 2012 yılı boyunca yapmış olduğu Doodle karakterlerinden bir potpori sunmuş tüm dünyaya… Doodle dikkatlice incelenirse 2012 yılı içerisinde yapmış olduğu Doodle karakter ve kişilerinden alıntılar göze çarpıyor.

Aynı zamanda “Ne yıldı ama. 2012′nin en önemli anlarını izleyin ve hatırlayın” diye bir not düşülmüş hemen arama kutusunun altına. İşte asıl güzel olan da buradaki link aracılığı ile gidilen sayfada. Google Zeitgest 2012 sayfasına yönleniyorsunuz ve burada 2012 için hazırlanmış çok güzel bir video ile karşılaşıyorsunuz.

Tüm büyük organizasyonlar, olaylar ve tabii ki 2012 yılı içerisinde kaybettiklerimizin tamamını bu video aracılığı ile izliyorsunuz. Daha sonra 2013′den beklentilerinizi harita üzerinde işaretleyerek tüm dünyaya mesajınızı iletebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Bloğumun Yapısını WordPress Entegre Ettik başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri