GÜVEN İÇERİSİNDE UYUMAK

Genel Erdinç Koç 1.331 Görüntüleme

Lise yada Üniversiteyi farklı bir şehirde okuyacak olan kişilerin gittikleri şehirlerde güvenle kalacakları yer aramaları sonucunda bu gerekliliği karşılayan yurtlar oluşmuştur. Yurtların tıpkı bir ev ortamı gibi olabilmesi kalacak kişinin daha rahat bir okul hayatı geçirmesini sağlayacaktır. Bu sebeple Kırklareli özel yurtlar olarak kalan öğrencilerimize ev ortamını aratmamayı amaçlamaktayız.
Ev ortamı gibi rahat ve tamamen güvenilebilir olan bir yurt daima öğrencilerin tercih sebebi olmaktadır. Hem öğrencilerin güvenliği ve konforu için hem de ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını gönderebilmeleri için Kırklareli yurdu olarak hizmetin en kalitelisini vermeye çalışmaktayız. Yurt denilince insanların her ihtiyacının karşılanması özellikle uygun ders çalışma ortamları rahat odalar ve yataklar ile özellikle yemek imkanlarının bulunması ile yurdumuz her yıl yüzlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Yurtta sağlanan güvenlik ile hiçbir maddi manevi zarara uğramayan öğrencilerimiz aynı zamanda hiçbir hırsızlık olayı ile karşılaşmayarak gönül rahatlığıyla uyumaktadırlar. Ders çalışma ortamı için son derece uygun olan etüt odaları bir kütüphane sessizliği ile öğrencilerin ders çalışmalarını sağlamaktadır.
Öğrencilerin kaldıkları yurtlar evlerini aratmayacak derecede olursa hem kaldığı yurttan memnun kalacak hem de daha rahat bir eğitim dönemi geçirecek düşüncesi ile Kırklareli üniversitesi yurtları olarak her öğrencimizin kendisini evinde hissetmesi için gerekli her türlü ihtiyacı karşılamaktayız. Her yurdun birer ev olması için tek iki yada çok kişilik odalar tercihi ile konfor seviyeniz tamamen sizlerin ellerinde olacaktır.

Bir önceki yazımız olan KURTAĞZI AÇMA MAKİNESİNİN ENDÜSTRİNİN İÇİNDEKİ YERİ başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri