Hakkımda

kocMerhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Elektronik Merakım Çocukluğumdan beri hep vardır var olacağınada eminim babamın aldığı her oyuncağı kırıp dökerek içinde ne var nasıl çalışır kırar bozar yapardım.  Öğrenim Yıllarım İlkokulu Kadıköy Halit Berk İlköğretim okulu Lise Dilek Sabancı Lisesi Sonra’da Webtasarım Bilgisayar üzerine yoğunlaşmam okulumu yarıda keserek üniversite hayatımı sonlandırdım.

Daha Sonra Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Erdinç Koç Sitesini Açmak taki asıl hedefim ise klasik blog tarzından öte yana internete yeni girişmiş webmastırcık webmaster arkadaşlara bilgim dahili konularda menfaat beklemeden yardımcı olabilmek adına edindiğim bilgileri burada yazılı olarak anlatmak Can Sıkıntısından yaptığım çalışmaları ziyaretçilerimle paylaşmak oldu.

Müzik dinlemeyi çok severim, daha çok özgün müzik ve 90 yılların Türkçe ve yabancı müzikleri’ni seviyorum izldiğim birkaç tane dizi vardır bunun dışında pek tv izlemem sadece Aksiyon filmlerini çok seviyorum, Playstation, Akvaryumum Benim Vazgeçilmezlerimdendir. Web sitemle ilgilenmekten insanlar için faydalı olacağını düşündüğüm paylaşımları yapmaktan ayrı bir keyif alıyorum.UYKUMU 🙂 İŞİM OLDUĞUNDA 2 GÜN UYUMADAN GEÇİREBİLİRİM LAKİN YATTIMI (: GÜN BOYUNCA HİÇ ARALIKSIZ YATTIĞIM OLMUŞTUR .

ERDİNÇ KOÇ