Hide My WP – Amazing Security WordPress Eklentisi

Wordpress Erdinç Koç 2.931 Görüntüleme

Merhaba arkadaşlar uzun süredir iş hayatım ve sağlık sorunlarımdan dolayı bloğumla pek ilgilenemedim ancak artık yeniden elimden geldiğince bloğuma ve sizlere yazmaya devam edeceğim bugün sizlere ücretli olarak sunulan ancak erdinckoc.com.tr takipçilerine özel wordpress eklentisi olan Hide My WP amazing security eklentisini sizlerin beğenisine sunuyorum nedir bu hide my wp diyecek olursanız 26.000 sitenin kullandığı wordpress siteler için olarak geliştirilmiş güvenlik eklentisidir. WordPress sitelerinizi saldırganlardan spam yorum yapanlardan ve wordrpress temalarınızı ve eklentilerinizi gizlemenize yardımcı olacaktır sadece wordpreee tema ve eklentilerinizin yolunu özelleştirmek ile kalmayacak Ayrıca ekstra olarak wordpree admin panel giriş sayfanızı özel bir url ile değiştirebileceksiniz, örneğin site.com/wp-admin yerine site.com/yonetimpanelim gibi bir url ile özelleştirebiliyor ve ekstra şifre belirleyebileceksiniz.

Ayrıca hide my wp eklentisi wordpress sitelerinizdeki XSS, SQL Injection tipi güvenlik saldırılarını tespit eder ve engeller.Saldırganlara ve meraklı kullanıcılara wordpress alt yapısını kullandığınızı tamamen gizleyebilirsiniz Ayrıca wordpress admin panel brute force şifre denemelerine limit koyabilir, birden fazla yanlış girişlerde ip adresini kara listeye ekler ayrıca eklentinin ayarlarından saldırgan ipleri kara listeye alabilirsiniz ayrıca admin login sayfanıza reCaptcha ekleyebilirsiniz.

Eklentiyi aşşağıdaki linkten indirebilir güvenle kullanabilirsiniz, son sürüm olarak şaunda 5.6.2 mevcuttur güncelleme yeni sürüm geldikçe yorum kısmında bana bilgi verirseniz yeni sürüm olarak link değiştirelecektir.

Hide My WP – Amazing Security 5.6.2 Son sürüm WordPress Eklentisİ Ücretsiz bir şekilde indirebilir kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WordPress Whatsapp Chat Eklentisi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri