HTC Vive’ın ertelenmesinde önemli bir yenilik yatıyor

Mobil Erdinç Koç 4.993 Görüntüleme
sponsorlu reklam

HTC firmasının Valve ile ortaklaşa girdiği sanal gerçeklik ürünü HTC Vive bilindiği üzere beklenenden biraz daha geç çıkacak. Normalde bu ay çıkışını yapacak olan cihaz için firma geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama ile HTC Vive'ın Nisan ayında raflarda olacağını duyurmuştu.

HTC Vive'ın ertelenmesinde önemli bir yenilik yatıyor

Bu gecikmenin nedeni tam olarak verilmese de gecikme nedeni olarak oldukça önemli bir yenilik ibaresi verilmiş. Konuyla ilgili açıklama yapan HTC CEO'su Cher Wang yapılacak olan teknik yenilik ile ilgili “Kullanıcılarımızın daha sonradan sistemlerini değiştirmelerini istemiyoruz. Bu nedenle bu ertelemeyi yaptık” açıklamasına yer vermiş.

Bu değişim ile ilgili kesin bilgileri muhtemelen CES 2016 fuarında göreceğiz. Buna rağmen ertelemenin “yenilik” ibaresi ile vurgulanan bu değişimi muhtemelen dün yayınlanan haberlerde gizli. HTC Vive ile ilgili dün çıkan haberlerde sanal gerçeklik cihazının tasarımının ve kontrolcülerinin değiştiği ortaya çıkmıştı.

Bu gönderiye oy ver

Bir önceki yazımız olan HTC One A9 yüzleri güldürdü! başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

beton duvar panelleri * poliüretan kiriş * fiber duvar panelleri * kültür taşı * duvar panelleri * taş kaplama * virüs koruma paneli * evde ek iş * tente fiyatları * çorap paketleme işi * telefon görüşme kabini

we love google
çorap paketleme