HTC Vive’ın ertelenmesinde önemli bir yenilik yatıyor

Mobil Erdinç Koç 4.850 Görüntüleme

HTC firmasının Valve ile ortaklaşa girdiği sanal gerçeklik ürünü HTC Vive bilindiği üzere beklenenden biraz daha geç çıkacak. Normalde bu ay çıkışını yapacak olan cihaz için firma geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama ile HTC Vive'ın Nisan ayında raflarda olacağını duyurmuştu.

HTC Vive'ın ertelenmesinde önemli bir yenilik yatıyor

Bu gecikmenin nedeni tam olarak verilmese de gecikme nedeni olarak oldukça önemli bir yenilik ibaresi verilmiş. Konuyla ilgili açıklama yapan HTC CEO'su Cher Wang yapılacak olan teknik yenilik ile ilgili “Kullanıcılarımızın daha sonradan sistemlerini değiştirmelerini istemiyoruz. Bu nedenle bu ertelemeyi yaptık” açıklamasına yer vermiş.

Bu değişim ile ilgili kesin bilgileri muhtemelen CES 2016 fuarında göreceğiz. Buna rağmen ertelemenin “yenilik” ibaresi ile vurgulanan bu değişimi muhtemelen dün yayınlanan haberlerde gizli. HTC Vive ile ilgili dün çıkan haberlerde sanal gerçeklik cihazının tasarımının ve kontrolcülerinin değiştiği ortaya çıkmıştı.

Bir önceki yazımız olan HTC One A9 yüzleri güldürdü! başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri