ios7 Beta İndir

Genel Erdinç Koç 1.230 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Uzun Zamandır İos7 Tanıtımını Bekleyenlerin Olduğunu biliyoruz. Bugün Türkiye Saati ile San Francisco’da Tanıtımı Yapılan İos7 nin Değişikliklerinden Bahsedeceğim. İnternete Yayılan Haberlerin % 70 Doğru olduğunu görmekteyiz.

Ekran görüntüleri paylaşılan Apple’ın işletim sistemi iOS 7 arayüzünü inceleyelim.10 Haziran‘da Amerikan’ının San Francisco kentinde düzenlenecek olan WWDC 2013 konferansıda tanıtılmasına beklenen iOS 7 için ekran görüntüleri paylaşıldı.

iOS 7 Beta Yüklemek için Ücretsiz UDID Kaydı Konu Altından Yorum Gönderenlere Yapacağım. Sadece 30 Kişi Şuan İçin Acil Olarak İstemeyin  Developer Center Şuan Açılmıyor. Açılır Açılmaz. UDID Kayıtlarınızı Yapacağım.

İos7 de gelen bazı değişiklikler Aşşağıdaki gibidir.

ios7-iphone5ios7

ios7-yukleme

İOS7 Şuanda Güncelleme Olarak Gelmiş Değil bir kaç güne kadar iphone ve diğer cihazlar için güncelleme gelecektir.

İOS7 BETA DOWNLOAD

Bir önceki yazımız olan WordPress Botları Hakkında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri