iPhone’u VR cihazına çeviren kılıf!

Apple Erdinç Koç 1.736 Görüntüleme

Günümüzde VR cihazlarının sıklıkla teknoloji gündemini meşgul ettiği su götürmez bir gerçek. Geleceğin teknolojisinin de VR cihazlarında saklı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Bunu dev firmaların birer birer bu tip cihazlara yaptıkları yatırımlardan net bir şekilde görebiliyoruz.

Bugün ise The Figment VR isismli bir iPhone kılıfı, iPhone'ları adeta birer VR ve 360 derece video izleme cihazına dönüştürebiliyor. Günümüzde Facebook ve YouTube üzerinde de sıklıkla karşılaştığımız bu 360 derece videoları, bu kılıf sayesinde VR deneyimine yakın  bir şekilde izleyebileceğiz.

Kickstarter üzerinden desteklenecek olan ürün, eğer başarılı olursa, önümüzdeki yıllarda bir hayli ilgi çekebilir.

iPhone'u VR cihazına çeviren kılıf!

Bir önceki yazımız olan Farklı A9 Chipsetleriyle yapılan Benchmark testleri Apple'nin açıklamasını doğruluyor başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri