JComments Yazısını Kaldırma

Eklentiler Erdinç Koç 3.982 Görüntüleme

Merhabalar Joomla Bileşenlerinden biri olan JComments Yorum Bileşeninden Footerdaki linkini nasıl kaldırabileceğimizi anlatacağım.

Ftp Hesabımıza girerek,
components/com_jcomments\tpl\default\ dizinine giderek tpl_index.php dosyamızı ftp proğramı aracılığı ile bilgisayarımıza indirerek bir metin editörü yardımıyla açalım tpl_index.php dosyamızı açtıktan sonra 59. satırdaki yer alan <div id=”comments-footer” align=”center”><?php echo $this->getVar(‘support’); ?></div> kodunu siliyoruz,sildikten sonra tpl_index.php dosyamızı kayıt ederek ftp’mize dosyayı gönderiyoruz. ve bu kadar JComments bileşenindeki yapımcının linkini kaldırmış olduk.

Erdinç KOÇ

Bir Teşekkürü Çok Görmeyelim.

Bir önceki yazımız olan Powered by Tags for Joomla Yazısını Kaldırma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“JComments Yazısını Kaldırma” üzerine 3 yorum

 1. akif dedi ki:

  çok tşk ederim.

  1. Erdinç dedi ki:

   Rica Ederim.

 2. Önder dedi ki:

  paylaşım için çok teşekkürler. sizi google’ da konuyu ararken buldum çok işime yaradı şimdide sitenizi tamamen araştıracağım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri