Joomla 1.5 & 2.5 Ücretsiz Kişisel Blog Teması

Joomla Erdinç Koç 1.602 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Bugün Joomla Blog Temasını Sizlere Tanıtacağım Temanın Yapımcısı olan ugur aydın arkadaşımıza buradan kendi adıma teşekkür ediyorum. Bu Tema Sadece Tema olarak kurulmamaktadır. Tema quickstart yani full olarak kurulması gerekmektedir. TEMA değil komple SİTE olarak verilmektedir. Diğer bir tabir ile quickstart olarak dağıtılmaktadır. Bunun amacıda modül ve bileşenlerin gerek php gerek css ayarlarında oynamalar yaptığımız için yeni başlayan Joomla kullanıcılarına kolaylık sağlamaktır.
Kurulum kısmı oldukça basittir. Normal Joomla kurulumundan herhangi bir farkı yoktur. Herhangi bir Joomla Kurulum detaylarını incelemeniz yeterlidir. Tek ve en önemli Nokta ÖRNEK VERİ KURULUMU yapılmacayaktır. Aksi taktirde site çalışmaz.

Paket içirisinde 2 adet tema bulunmaktadır. Tema Yöneticisinden değiştirebilirsiniz.
Site Önizlemesi
TEMAYI İNDİRMEK İÇİN : Blog Teması İndir 

Tema ile gelen modül ve bileşenler ;

Sitede bulunan özellikler ;

Son Yorumlar Modülü
Popüler Yazılar
E-posta Ekle Modülü
Hakkımda Modülü
Tavsiye Siteler ve Bağlantılar Modülü

Kurulumda sıkıntı Yaşayanlar olursa eğer konu altına yorum yazarak yardımcı olmaya çalışacağım.
Saygılarımla Erdinç Koç

Bir önceki yazımız olan Joomla 1.5 Google +1 Button Modülü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri