Joomla 1.5 Google +1 Button Modülü

Joomla Erdinç Koç 1.356 Görüntüleme

Evet Arkadaşlar Bugün Google +1 Joomla Modülü Sizlere Tanıtacağım.

Google +1 Button
Google, Çarşamba günü +1′özelliğini artık webmaster‘ların da kullanabileceğini duyurdu. Özellik şu an Google’da İngilizce dildeki aramalarda etkin bulunuyor. Arama sonuçlarını önermek isteyen kullanıcıların Google’ın deneysel arama sitesini etkinleştirmesi gerekiyor. Arkadaşlarınızın ve kişilerinizin önerilerini görmek içinGoogle hesabınıza oturum açmış olmalısınız.

Bende Bugün Araştırmalarım Sonucu Bularak Joomla Google + 1 Butonu Modülünü Siz Değerli Takipcilerimle Paylaşıyorum. Kısa Zaman İçerisinde Türkçeleştirme Yaparak Sizlere Dil Dosyasını Sunacağım.

Google +1 Butonu İndirmek İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Joomla Localden Hosta Taşıma İşlemi Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri