Joomla 2.5 Hosting & WebTasarım Teması

Temalar Erdinç Koç 1.255 Görüntüleme

Merhaba Değerli Blog Ziyaretçilerim Bugün Sizler İçin Joomla 2.5 Hosting Temasınının Özelliklerinden Bahsedeceğim.HostPad Joomla Teması Hosting Şirketleri İçin Özenle Tasarlanmış yenilikleri ve akıllı telefonlar, tabletler veya diğer dokunmatik ekranlı cihazlar için Web dostu yapmak ve teknolojileri inanılmaz bir web hosting şablondur.

Birçok yeni modüller, HostPad özellikleri DMenu, tablet ile çalışmak üzere tasarlanmış bir menü, ve sosyal ağlara bağlanmak için gerçekten çok kolay hale teknolojiler arasında. Onun tasarımı temiz ve basit olduğunu ve iş ya da e-ticaret kullanımı her türlü için idealdir.
Image
Şablon 3 sütun düzeni, bol modül pozisyonu, talep yöneticileri için tablet, makaleler için yerel veya blog tarz tarih etiketi, arama motorları ve yapılandırma seçenekleri çok içerik iyileştirme ayarları ile sorunsuz çalışmak üzere tasarlanmış bir menü özellikleri Artık Hosting Satışı için Joomla Hostpad Teması Sizin İhtiyaçlarınızı Tamamen Karşılayacak.

Joomla Hosting Teması İndir

Bir önceki yazımız olan Joomla 2.5.2 & 2.5.x Yönetim Paneli Teması başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri