Joomla 3.0.x Ücretsiz Tema Arşivi

Temalar Erdinç Koç 3.992 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Sizler İçin Joomla 3.0.x Tema Arşivini Hazırlamış Bulunmaktayım. Aşşağıda Vermiş Olduğum Linklerden Ücretsiz Joomla Temaları İndirebilirsiniz. Joomla’nın Son Sürümü Olan Joomla ! 3.0.x Sürümüne Ait Ücretsiz Temaları Sizler İçin Arayıp Arşiv Olarak Sizlere Sunuyorum. Dilediğinizi İndirebilir Kullanbilirsiniz.

Movie Store Teması

Joomla Movie Teması 3.0

Joomla Movie Teması 3.0

İndir : Movie Store Teması

2. DriverAlly Teması 3.0.x

galeri teması joomla 3.0

İndir : DriverAlly Teması 

3. Joomla 3.x Magma Teması

Magma Teması

İndir :  Joomla 3.x  Magma Teması 

4. Joomla 3.x Magazine Windows 8 Menülü Teması

Magazine Teması

İndir : Joomla Magazine Teması İndir

5. Joomla! 3.0 Teması

5f9ec0b2e765a617089a13fe6f9b5c6d_L

İndir: Joomla 3.0 Teması 

Yukarıda Vermiş Olduğum Temaları Sizler İçin Seçtim Dilediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz. Kurulumda Sıkıntı Yaşayan Yapamayanlar Olursa Konu Altına Yorum Bırakarak Yardımcı Olabilirim. Vermiş Olduğum Temaların İçin QuickStartlılar Mevcuttur. Quickstart temaları kurulumu zipli dosyayı Çıkarıp içindeki bütün dosyaları ftp yükleyerek joomla kurulumu yapacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Blogger Oyun Teması İndir başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Joomla 3.0.x Ücretsiz Tema Arşivi” üzerine 1 yorum

  1. levent dedi ki:

    merhaba ben driverally temasını kurdun ama ana menü aynı şekilde gelmedi bu menünün ince ayarlarını yani sitedeki gibi yeşil yan yana gelmesini ve diger özellikleri hakkında bana bilgi vere bilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri