Joomla Metro Blog Teması 2.5 3.0

Joomla Erdinç Koç 3.086 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar sizlere çok beğendiğim ve görsel olarak çok beğenilen genel amaçlı kişisel olarak kullanılabilecek joomla metro windows 8 görünümlü temayı tanıtacağım.

Joomlashine tarafından yapılan Jsn_Metro Teması Full olarak sizlerin beğenisine sunuyorum. JoomlaShine Metro temasından bahsedecek olursak, windows metro görünümlü temamız 8 Renkle bizlere geliyor. Ayrıca tema ile bütünleşmiş harika K2 ve JoomScoial ile sınırları zorlayabileceğinizi düşünüyorum.Metro Teması Tamamiyle Joomla 2.5 ve 3.0 Uyumludur. Tema Quickstart olarak verilmektedir . Jsn Metro Teması ile kendinize bir portfoy kişisel bir blog yapabilir ve keyfine varabilirsiniz.

Temaya Ait Görseller Aşşağıdadır.

2-preview-metro.__large_preview.__large_preview.__large_preview

1-overview

Temanın Modül Bileşen Yerleşimi İse Şöyle

template-jsn-metro-layout-450x308

JOOMLA  METRO TEMASI İNDİR

Bir önceki yazımız olan Galaxy S2 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri