Joomla Mobil Uyumlu Film Teması

Joomla Erdinç Koç 3.954 Görüntüleme

Merhaba bugün sizlere joomla responsive mobil uyumlu full dizi  film temasını tanıtacağım. Joomla film teması Joomla 3.x versiyonlar içindir. Film teması %100 valid html Bootstrap html5 css3 olarak yapılmıştır. Sınırsız renk seçeneği ve kolay kullanımı ile fark yaratacaksınız. Joomla Film teması Optimize edilmiş  CSS/JS/HTML/Merge olarak sıkıştırılmıştır. Çeşitli Google Font ailesi sizlerin beğenisine sunulmuştur. Tema Quickstart’dır Yüklemesi Çok kolaydır.

wide-boxed-layout

Joomla film teması kolay kullanımı yanı sıra part / part desteğide mevcuttur, Çoklu dil desteği ve IE8 +, Firefox 2+ 1. 0.7+, Netscape, Safari, Opera 9.5 ve Chrome ile uyumludur. Kolay admin yönetim paneli ile herşey bir tıkla ile halledebilirsiniz. Tema ile birlikte gelen dahili cache sistemi ile düşük sorgu, yüksek hız. Gelişmiş özelliklere sahip esnek bileşenler eklendi.  Full responsive mobil uyumlu tasarım.

 

 

Joomla Film Teması İndir

Bir önceki yazımız olan WordPress İlan Teması başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri