Joomla RSFirewall! İleri Düzey Güvenlik Koruma Sistem

Güvenlik Erdinç Koç 1.401 Görüntüleme

RSFirewall Joomla sitenizin güvenlik seviyesini en üst seviyede tutmanıza yardımcı olan gelişmiş güvenlik bileşenidir. Sisteme yapılacak herhangi bir saldırıyı size eposta olarak atabilmektedir. Ayrıca isterseniz ayarlarında bulunan özellikler sayesinde sistemi kilitleyebilmektedir.

Sistemde;

IP aralığı banlama;
Deneme yanılma süresi sonucunda IP’ye bloke etme;
Özel admin paneli şifreleme (2nci panel şifresi);
Saldırı kayıtları,
Özel uyarılar,
Bileşen sınırlaması,

RSFirewall! en gelişmiş Joomla! Eğer Joomla korumak için kullanabileceğiniz güvenlik hizmeti! saldırılardan ve hacker saldırılarından web sitesi. RSFirewall! böylece RSFirewall verme, daima en son bilinen güvenlik açıkları ve güvenlik güncellemeleri ile güncel olarak eğitilmiş uzman bir ekip tarafından yedeklenir! Joomla tutmak en iyi seçim! web sitesi güvenli.

RSFirewall! Eğer kesmek önlemek için kullanabileceğiniz araçları tam bir set sunuyor. Uzantısı zayıf noktaları görmek ve Joomla güvenlik durumunu iyileştirmek için nasıl talimatları almak için, tam bir web sitesi tarama yapmasını sağlar! web sitesi.
Image
Yayıncı :http://www.rsjoomla.com/joomla-extensions/joomla-security.html

Bir önceki yazımız olan Linux Server Shell Antivirüs Exploit Tarama Clamav Kurulumu ve Kullanımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri