Joomla Site Yedekleme Akeeba Backup

Joomla Erdinç Koç 3.646 Görüntüleme

Akeeba Ltd 2010 yılından bu yana geliştirilerek Akeeba Backup V 5.6.0 versiyonu ile günümüze kadar joomla kullanıcıları ve wordpress cms kullanıcılarına yedekleme konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Kurulumu ve kullanımı pratik ve esnek olan bu bileşen sitenizin tüm dosyalarının yanında veritabanını da saniyeler içinde yedekleyerek bize hızlı kurulum imkanı sağlıyor.

Bu kurulum dosyası Joomla Quick Start dosyasıdır.

İçerisinde ekstra yüklü bileşen ve modüllerin olduğu, demosunda gördüğümüz tema ve düzeninin birebir oluşarak tamamlandığı joomla site kurulum dosyasıdır. Bu şekilde tüm bileşen, modül, düzen, tema ve ayarlarımızın kaydedildiği, sitemizi normal joomla kurar gibi geri yükleme imkanı sağlayan bir sistemi kim istemez ki ?

Şuana kadar 5 milyon kez ziyaret edilip indirilmiş olan Akeeba Backup kullanıcıları belli ki hallerinden memnunlar.

Bu bileşen yedekleme, geri yükleme ve transfer sağlarken şirketin sunduğu Admin Tools ise siteniz için güncelleme ve güvenlik araçlarını içermektedir.

Joomla Kullanıcılarına joomla site yedekleme konusunda Akeeba Backup’u tercih ediyor ve öneriyoruz.

Akeeba Backup güncel versiyonunu ücretsiz indirmek için https://www.akeebabackup.com/download.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Joomla Mobil Uyumlu Film Teması başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri