Mantolama Fiyatları Dış Cephe Mantolama Uzmanı Everest Yapı

Tanıtım Erdinç Koç 1.186 Görüntüleme

Mantolama evler için geliştirilen ısı, ses, yangın yalıtımıdır diyebiliriz. Eskiden ev yapımında fazla önem verilmeyen ısı yalıtımı olayı, gelişen teknoloji ile çözüm bulunmuş ve mantolama yöntemi bulunmuş ve geliştirilmiştir. Mantolama bir evin ısınma harcamasında %60 oranında tasarruf sağlar. Bu oran hiç azımsanmayacak kadar fazladır. Yüz lira gelen fatura artık evinize kırk lira şeklinde yansıyacağını bir düşünün.

Mantolama ile evler normal ısı süresi daha uzun olduğu için çabuk soğuma yapmaz, ses yalıtımı sayesinde de evinizin rahatlığını yaşarsınız. Sokağın gürültüsü evinizden içeri eskisi kadar çok girmez. Eğer mantolamaya ek ses yalıtımı da yaparsanız bu oran yüzde yüzlere kadar çıkar.
Mantolama da bilinen iki tür yöntem vardır. Bunlar iç cephe mantolama ve dış cephe mantolama şeklindedir.İç cephe mantolama edilen tecrübelerle kardan çok kullanıcısına zarar vermektedir. En iyi mantolama yöntemi dış cepheMantolamasistemidir. Bu sizin için yüzde atmışa varan ısı tasarrufu ve belli oranlarda ses yalıtımı anlamına gelmektedir. Eğer mantolama yaptırmak isterseniz kullanacağınız yöntem mutlaka Dış cephe mantolama sistemi olmalıdır.

Mantolama fiyatları, evin yapısı mevki ve kullanılacak malzemelerin kalitesine göre değişim göstermektedir. Bu konuda ön keşif ve inceleme yapılmadan kesin bir fiyat vermek doğru değildir. Mantolama fiyatları genelde kullanıcısının isteğine göre şekillenmektedir. Siz nasıl malzeme kullanılmasını isterseniz fiyatlar o şekilde oynar.

Mantolama günümüz inşaat teknolojisi için bulunan eşsiz bir buluştur. Mantolama yapan kişiler evlerinde ki tasarruf miktarını görünce çok rahatlayacaktır. Mantolama hem evinizi, hem de cebinizi korur iklim şartlarına göre 20 yıla kadar mantolamanın ömrü vardır. Sizde tasarruf etmek ve daha az fatura ödemek istiyorsanız evinizin yalıtımını ihmal etmeden mantolama yaptırın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri