Online Mağaza Tanıtım Yolları

Tanıtım Erdinç Koç 1.196 Görüntüleme

Merhaba arkadaşlar bugün sizler için Online Mağaza Tanıtım Yollarından bahsetmek istiyorum. Son yıllarda e-ticaret ile ilgilenen ve bu işe büyük paralar yatıran şirket ve kuruluşlar görmekteyiz.Eğer sizlerde e-ticaret üzerine bir site açmak istiyorsanız mutlaka bu yazımızı okumanızı tavsiye ederim.Uzun zamandır bu sektörde olmamdan kaynaklı olarak bazı tecrübelerimi sizlere anlatmak istiyorum.Sizlerde bu yolları deneyerek emin olun güzel paralar kazanabilirsiniz.Anlattıklarım belki bir çok arkadaşımız için basit gelebilir ama bu yol ile bir çok kişiye ulaşabilirsiniz.Neyse lafı fazla uzatmadan sizlere başlıklar haline tanıtım yollarından bahsedeyim.

1:Arama motorlarına sitelerinizi kaydedin.Ne kadar arama motoru varsa mutlaka bunları aktif olarak kullanmaya çalışın.Örnek google,bing,yandex vs.

2:İlk olarak mutlaka seo açısından da faydası olan dizinlere ekleyin sitelerinizi.Ama şuna önem verin kaliteleri dizinleri seçiniz.Örnek Dmoz vb.

3:Sitenize ait özel olarak facebook ve twitter benzeri sosyal ağ sayfaları açınız ve buradan günlük kampanyalarınız dan ve site durumlarınız dan bahsedin.

4:Beğendiğiniz ve takip edilen bloglardan veya sitelerden reklam almaya çalışın.

5:Aktif forumlardan mesela kadın üzerine satışlar yapıyorsanız kadın forumlarına kampanyalarınız hakkında konular açınız.

6:Siteniz için alt yapısında bir blog açarak kampanyalarınız hakkında detaylı bilgiler veriniz.

7:Ücretsiz olarak dağıtılan bloglardan sitenize uygun bloglar açınız ve orada siteniz ve ürünleriniz hakkında bilgiler veriniz.

8:Sitenizin bir köşesine mutlaka e-posta ile bilgi verme butonu yerleştiriniz.Sitenize yeni ürünler eklendiği zaman bilgi maili gitmesi amacıyla.

9:Siteleriniz için yarışmalar düzenleyerek ücretsiz ürünler dağıtabilirsiniz.

10:Siteleriniz için mutlaka başka sitelerden anketler oluşturunuz bilgi almanız ve akılda kalmanız amacıyla.

Şimdilik bu 10 madde ile konumu bitirmek istiyorum.Daha detaylı bir konu ile sizlere çok yakın zamanda bilgiler vereceğim yine.Bu yöntemleri sizler dahada geliştirebilirsiniz.Bunlar size kalmış bir şeyler en güzel reklam yöntemleri emin olun sizlerde saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür giyim ile ilgili haberler başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri