Opencart Journal 3 Teması

Temalar Erdinç Koç 2.933 Görüntüleme

Opencart Journal 3 teması sınıfındaki en iyi özelliklere sahip en yeni  OpenCart eticaret temasıdır. Mağazanız üzerinde tam kontrol imkanı sağlayan tamamiyle her kısmını düzenlenebilir seçeneği mevcuttur. Siteniz, istediğiniz kadar basit, temiz ya da karmaşık ve renkli olabilir. Tamamen özelleştirilebilir yapısı ile E-ticaret için üretilmiş en başarılı temalardan biridir. Basit özelleştirmeler ile kendinize özgü tasarımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

TEMA ÖZELLİKLERİ ÇOKLU SEVİYE MENÜSÜ
Son olarak, özel öğeler veya mevcut kategoriler veya alt kategoriler ile karmaşık navigasyon sistemleri oluşturmanıza olanak tanıyan esnek bir kategori menüsü . Tek yapmanız gereken, menü öğelerinizi istediğiniz gibi adlandırmanız ve daha sonra diğer özel öğelerden (özel bağlantılar içeren) veya mevcut kategorilerden oluşan alt menüleri eklemenizdir. Sınırsız iç içe geçmiş alt kategoriler oluşturabilir ve bunlar, çok düzeyli bir açılır menüde görüntülenir. Menüde hangi kategorileri göstermek istediğiniz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

ULTRA UYUMLULUK
Herşey için daha fazla yer veya standart 980px genişlik sunan arka planın daha fazlasını gösteren 1220 piksellik geniş ekran düzeni arasından seçim yapın. Her iki seçenek de 320px’e kadar ultra tepki vericidir. Tamamiyle responsive mobil uyumluluğu ve seo uyumlu yapısıyla tam bir arama motoru için kodlanmış eticaret teması olan journal3 opencart teması tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak basit yapısı ve tek tık ile demo kurulumu ile rahatlıkla kurulumunu gerçekleştirebilir, Anında eticaret sitenizi yayınlayıp ürünlerinizi satabilirsiniz.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ARKA PLANLAR veya SLIDESHOWS MODÜLÜ
Sınırsız tam ekran arka plan veya slayt modülleri oluşturun ve bunları sitenizin herhangi bir yerine yerleştirin. (Farklı sayfalardaki farklı arka planlar). Modülleri genel olarak tüm sayfalarda veya sayfa bazında bir sayfaya yerleştirebilirsiniz. Bazı sayfalarda Tam Ekran Arka Planlar’a ve diğerlerinde güzel bir model oluşturabilirsiniz. Modül 8 geçiş efekti, zamanlama ve otomatik oynatma seçenekleri sunar. Her modül örneğinin kendi geçiş ve ayarları vardır. Her ürün veya kategori için özel düzen oluşturabilir ve belirli bir sayfaya farklı bir modül yerleştirebilirsiniz. Mağazanızın geçmişi üzerinde tam kontrole sahip olursunuz!

Opencart ile uyumluluk: 2.3.x / 3.0.x

Opencart Journal 3 Temasını İndir 

 

Bir önceki yazımız olan ClassiPress FlatPress Child Tema başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 4.8]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Opencart Journal 3 Teması” üzerine 8 yorum

 1. ali osman dedi ki:

  tema hakkında destek olur musun hocam

  1. Erdinç Koç dedi ki:

   Malesef işlerimin yoğunluğu sebebi ile destek olamıyorum.

 2. Süleyman dedi ki:

  Merhaba, opencart 3.0.3.2 versiyonu ile uyumlu mu acaba? Şimdiden teşekkürler,

 3. Süleyman dedi ki:

  Merhaba, opencart 3.0.3.2 Türkçe versiyonu ile uyumlu mu acaba? Şimdiden teşekkürler,

 4. Ali dedi ki:

  Merhaba zip dosyası içindeki backup klasöründeki sql dosyaları 2.3.0.2 versiyonda kullanılabilir mi

  1. Erdinç Koç dedi ki:

   Evet kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir