Özgün Makale ve Seo

Seo Erdinç Koç 1.561 Görüntüleme

Bugün birçok işadamı işlerini genişletmek için kararlar alır . Nedeni basit – Bu dünyanın her yerinden müşterilere ürün veya hizmet sunmak için bir fırsattır. Ekonomik kriz büyük işletmeler, küçük firmaların birden fazla işletmelerin gelirleri, azalttı Bu, bugünlerde özellikle önemlidir. Ne yazık ki, herkes ciddi rekabet nedeniyle bugün online para kazanmaları mümkünleşmiştir. O şanssız işadamlarından websitesi sahiplerinden biri olmak istemiyorsanız siz de seo ( arama motoru optimizasyonu ) yaptırmanız gerekir.

Arama Motoru Optimizasyonu sıralamalarda yer almanıza yardımcı olucaktır. Bu arama motoru optimizasyonu sonucu  anahtar kelime sıralamanızı artırarak böylece Web sitesinizin görünürlüğünü  iyileştirilmesi hedefler. Google gibi bir popüler arama motoru ziyaret ettiğinizde, bir anahtar kelime yazın büyük olasılıkla bir ve  ilk 3 sıralamadaki  Web sitelerini ziyaret ederiz. Bu insanların çoğunluğu bunu yapar.

Seo ve Özgün Makale

Seo ve Özgün Makale

Kesinlikle, bu kadar zaman ve çalışma gerektiren karmaşık bir iş olduğunu belirtebilirim. Eğer henüz yeni seo taktilerini bilmek ve öğrenmek istiyorsanız bu doğru bir yaklaşım olucaktır. En basit ama etkili bir eylem bir özgün makale olucaktır. Bu sıralamanızda büyük bir değişikliğin olucağı anlamına gelmez, ama bazı gelişmeler fark edeceksiniz. Ancak, ulaşmak için birkaç önemli noktalara dikkat çekin.

İlk şey anahtar kelimelere, önem vermelisiniz. Web siteniz için en önemli anahtar kelimeleri tanımlayın ve websiteniz için kullanın. Ziyaretçiler bu anahtar kelimeler ile websitenize ulaşmaları mümkün olacaktır. Bir yazı gönderdiğinizde önce baştan aşşağı kontrol edin ve yayınlayın, Saçma Sapan Cümle öbecikleri kullanmayın. Çok sıkıcı ya da çok kısa olmadığından emin olun. Makaleleriniz okuyucuyu şaşırtmak olmasın,olduğu takdirde bu websitenize gelen ziyaretçinin hemen çıkmasına neden olucaktır. Yazdığınız makaleler ne çok kısa , ne çok uzun olmalı.Ziyaretçiyi doyurucu cezbedici makalelere yer verin, Bu Ziyaretçilerinizin sayfa’da daha uzun zaman geçirmesine neden olucak ve sayfa to  oranınız artacaktır.Bu yazımızdan şunu anlayabiliriz ne kadar özgün ve doğru bir makale hazırlarsak seo için ilk adımı atmış olacağız ve arama motoru optimizasyonunda 1 adımımızı atmış olabileceğiz.

Bir önceki yazımız olan Seo'yu Etkileyen Olumsuz Davranışlar başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri