Pr4 Dmoz Kayıtlı Alexa 300K Blogumdan Link Satışı

Genel Erdinç Koç 1.369 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Bloğumdan Link Satışı Yapıyorum. Footer Link veya 200×200 Banner Reklam Seçenekleri ile Bloğuma Link verebilirsiniz.

Bloğum Dmoz Kayıtlı olup alexa Değeri 300K’dır Pagerank Değeri : 4 Günlik Tekil Ziyaretçi 1K Ve Üzeri.

Peki Link Fiyatları Ne Kadar ?

1 Aylık Footer Link 20 TL

2 Aylık Footer Link 40 TL

3 Aylık Footer Link 50 TL

Peki Ya 200X200 Banner Reklam Fiyatı ? 3 Aylık Sadece 60 TL

Sizde Link Almak İstiyorsanız Konu Altına Veya İletişim Bölümünden Bana Yazarak İletişim Kurabilir Link Satın Alabilirsiniz.

Hepinize İyi Çalışmalar Dilerim.

Erdinç Koç

Bir önceki yazımız olan WampServerda .htaccess dosyasını çalıştırmak başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri