Ronaldinho Futbol Oyunları

Oyun Erdinç Koç 1.333 Görüntüleme

Günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız spor dallarından olan futbol ile bir çok alanda kendinizi geliştirerek iş hayatında yaşadığınız streslerden kurtulmak için evinize en yakın olan halı sahada maç düzenlemek için arkadaşlarınıza haber vererek en iyi kadroyu çıkartıp maçın yapılacağı sahaya doğru hareket ederek maça başlayacaksınız.Brezilya’nın son dönemde çıkardığı en önemli futbolcularından olan ve 2 yılda ispanyanın en önemli futbolcusu seçilen RONALDİNHO ile yapılmayan bir çok hareketi yaparak tüm sporseverlerin sevgilisi haline gelmiştir.Saha içinde duran topları sürekli kullanan süper yıldız futbolcunun her çektiği şutun çok tehlikeli olduğunu görebilirsiniz.RONALDİNHO PENALTI atışları çok tehlikeli olduğu için kaleye geçen kaleciler korku dolu anlar yaşayacaklarını gözlemleyebilirsiniz.

ronaldinho
Futbol alanında en zevkli vuruşlarından olan Penaltı atışları ile tüm herkesin heyecanla bu olayın sonucunda golü bulmak için her türlü planı yapma çalışacaksınız.Ekranın alt bölmesinde bulunan kategorilerden kimin topa vuracağını belirleyerek ceza sahanın içinde bulunan topu penaltı noktasına bırakarak top ayarlarını yapmak için Mouse i kullanarak kalecinin uzanamadığı bölgeye doğru topu fırlatarak gol olmasını sağlayacaksınız.Topu ağlarla buluşturduğunuz an skor üstünlüğünü elinizde bulundurarak bir  sonraki futbol oyunu oyna kategorisine tıklayarak futbolun eşsiz yönlerini görebilir yeni takımlar ile mücadele edebilirsiniz.Yeşil sahanın içinde bulunan rakibinizi iyi bir şekilde analiz ederek eksik yönlerini çıkartıp takımınız ile hücum futbolu oynayarak karşı kaleye doğru ilerlemeye çalışacaksınız.Oyunda ilerlemek için sizlere özel çıkarttığımız haritaya bakarak oyuncuların dağılımını göreceksiniz,bu sayede daha kolay bir maç çıkarabilir,rakipleriniz ile puanı farkını en yükseğe çıkartarak şampiyonluğa doğru ilerleyeceksiniz.Maçı izlemek için stada akın eden taraftarlara iyi bir görsel şov sunarak bütün Avrupa ülkelerine adınızı duyurmaya çalışacaksınız.Statta seyirciniz için belirlenmiş olan kişi sayısını göz önünde bulundurarak size destek vermelerini isteyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Webmaster forumu ve hosting firmaları hakkındaki fikirlerim başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri