Samsung GALAXY S II Plus Duyuruldu

Genel Erdinç Koç 1.185 Görüntüleme

Samsung’un bir süredir piyasaya süreceğine dair bilgiler gelen Galaxy S II Plus modeli nihayet firma tarafından resmiyet kazandı.

Önceki yılın satış rekorları kıran modeli Galaxy SII’nin yeni bir varyantı olarak görebileceğimiz Galaxy SII Plus, bu itibarla önceki modelde bulunan özelliklerin bir kısmını miras alıyor.

Modelde 4.3 inç boyutunda 800 x 480 piksel çözünürlüğe yer veren Super AMOLED Plus ekran kullanıldığını görüyoruz. Çift çekirdekli 1.2GHz saat hızında çalışan işlemci ise detayı bilinmemekle birlikte ST-Ericsson üretimi Novathor veya Exynos ailesine mensup olabilir.

Samsung Galaxy S 2 PLUS

Samsung Galaxy S 2 PLUS

8MP çözünürlükte arka kamera 30 kare/saniye hızında video çekimlerine imkan verirken, 2MP çözünürlükteki ön kamera ile HD görüntülü görüşme yapmak mümkün oluyor.

1GB RAM, 8GB depolama kapasitesi, 64GB’a kadar microSD desteği, GPS/GLONASS, WiFi, Bluetooth 3.0, opsiyonel NFC, akselerometre, 21.1Mbps’a kadar HSPA+ desteği, Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi 1650mAh batarya şeklinde diğer özelliklere sahip.

Samsung’un Galaxy modellerinde artık standart olarak sunduğu Akıllı Bekleme, Akıllı Alarm, ChatOn, AllShare Play, Direkt Arama, S Voice gibi yazılımlar da Galaxy SII Plus modelinde yerini alıyor.

Modelin ne zaman ve hangi fiyattan satışa sunulacağı açıklanmadı.

Bir önceki yazımız olan İstanbulda Deprem 08.01.2013 başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri