Samsung Galaxy S3 Sorunları ve Ben

Anroid Erdinç Koç 1.336 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Bugün Telefonum Hakkında Sizlere biraz bahsedeyim. İphone4 den Sonra İşte bu benim telefonum diyerek koşup 1700 TL olarak Aldığım Telefonum Yani Samsung Galaxy S3 Emin olun bana Nokia 5800’mı Özlettirdir diyebilirim. Neden Niçin böyle düşünüyorsun diyecek olursanız. Samsung Galaxy S3 Kısa Deyim İle Amiral Gemisi Habire Buzullara Çarpıyor. Samsung Galaxy S3 Cihazımı Ağustos Ayında Aldığım Günde bu yana Samsung yetkili servisi ile içli dışlı olduk. Ben Yaptırmaktan Servise götürmek bıktım o habire arız çıkarmaktan bıkmadı.

samsung galaxy s3

Bu Görülen Sorunlardan Bazıları Şunlardır ;

1. Samsung Galaxy S3 Cihazınızın Oval Köşelerinde 4 Tane Çatlak Görebilirsiniz. Kasada Kullanılan Plastik O Kadar Sert Olmuşki Soğuk Sıcak Fark Etmiyor. Çatlayor.

2. Samsung Cihazlarında Devamlı gördüğüm Sorunlardan birisi Ekran Mavili belki hatırlarsınız. samsung E250 Cihazlar Soğukta Bembeyaz Olurlardı 🙂 Bundada Yaz Kış Ansızın Mavi Ekran Alabiliyorsunuz 🙂

3. Samsung O Kadar İddalı Konuşmuş Test Etmişki Bilmem Kaç Milyon Düğmeye Bassanız bile o düğme hala vızır vızır sorunsuz çalışabiliyormuş . Oda Yalan Ağustosun 1 ‘de Almış Olduğum o telefon home tuşu + kilit tuşu dahi lak lak oldu 🙂 yani kısaca içeriye doğru girdi.

4. Hani Bu Amoled Ekran Varya onada deyineyim tekrardan telefonu yere atıolar duvara vuruyorlar oda yalan yada onların teste tabi tuttuğu cihaz bizlere satılandan farklı bir cihaz çok şikayet gördüm 10 cm yükseklikten düşen bu telefon tuzla buz oluyor yaa Samsung Abisi e hani kırılmaz cam dayanıklı cam bunlarda yalan.

Şöyle söyliyebilirimki bizde olan bu teknoloji yenilikçi merakı ile bizi daha çok inek gibi sağarlar. Adamlar Satıştan Çok Kazancını Teknik Servislerden Kazanıyorlar Dayanıksız Ürünler ile dayanıksız ekranlar ile daha fazla satışa ulaşıyor. 500 600 TL bir Ekrana verebiliyorsunuz.

Benim Servise Gidişim 3 oldu 4. olduğu takdirde artık cihazımı yenileme yada para iadesi yapacaklarını samsung destek ekibi söyledi 🙂 Ama Biliyorum ki benim telefonum 4 te gidecek 5 de gider ondan yana problem yok 🙂 Hepinize kazasız belasız sorunsuz kırıksız günler dilerim. Samsung Seni Hiç Sevmiyorum.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S3 Türkiye Güncellemesi 2013 başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri