Senuke-X Sürüm 2.6.12 Ücretsiz Full İndirin

Seo Erdinç Koç 1.714 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Senuke-X 2.6.12 Full Sürümü İle Sitelerinizi Hızlandırmanın Zamanı Geldi.

Senuke Yurtdışındaki Seocuların ve Webmasterların Önde Gelen Seo Araçlarında Biridir.

Senuke Programı Ne İşe Yarar ? İnceleyelim.

Senuke Web20 sitelerinde örnek: hubpage.com gibi siteler tamamen otomatik hesap oluşturuyor, bu hesapları onaylıyor. Bu sitelere yazı gönderiyor. Gönderdiği yazılarda, spin dediğimiz özelliği destekleyerek her defasında farklı yazılar olmasın sağlıyor.

Captcha desteği var. Yaptığı işlerde captcha sorulursa, bunu sizin işlem yapmanız gerekmeden hallediyor. Kelime analizi yapabiliyor. Linkwheel ve türevlerini başarı ile kurmanızı sağlıyor.
Senuke indir
Kısaca değinmeye çalıştım ancak daha bir çok işlevi var. Seo cuların ingiliz çakısı diye nitelendirebiliriz. Şu sıralarda seo dünyası Senuke X İle Çalkalanmakta. Herşey Daha Kolay.

Senuke kullandığınızda, kısa zaman içerisinde kelimenizde birinci sayfaya çıkarsınız. Ancak sitenizin genç olduğu durumlarda site sandbox a girip çıkıp durmasın diye özel yöntemler var kullanılması gereken.

Türkçemize gelirsek, türkçe sitelerde çok yararlı olamayabilir. Çünkü çalıştığı web20 sitelerinin neredeyse tamamında sadece ingilizce içerik girebilirsiniz. Makale çoğullama işlevi sadece ingilizce içerikte çalışıyor.

Eğer edineceğiniz linklerin ingilizce içerikli sitelerden olmasında sakınca yok derseniz, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Son olarak Senuke ile hızla çıkarsınız ama calısmayı keserseniz aynı hızla da düşersiniz.

Senuke Programını Nasıl Kuracağınızı Dosya İçinde Açıkladım. Benim Ayarladığım Versiyondan Sonra Temmuz Güncellemesi Gelmiş olabilir. Programı Sorunsuz Full Olarak Tadını Çıkarmak isteyenler Açıklamaları Kesinlikle Okuyup Güncelleştirme Yapmamaları.

Senuke-x 2.6.1.2 İndir

RAR ŞİFRESİ : www.erdinckoc.com.tr

Bir önceki yazımız olan Site içi Seo Optimizasyonu Nasıl Yapılır başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri