Seo Uzmanı

Seo Erdinç Koç 781 Görüntüleme

Bugün Sizlere Seo Uzmanı Kimdir Neler Yapar Bunları Açıklayacağım ; Seo uzmanı ne iş yapar bundan bahsetmek istiyorum.Seo uzmanını anlatmadan önce sizlere seo kelimesinin anlamından bahsedeyim ilk olarak sizlere.Seo kelimesinin ingilizce açılımı Search Engine Optimization kelimesinin kısaltılmasıdır.Türkçe açıklaması ise arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir.Seo internet üzerinde kurulmuş websitelerin belirlenen anahtar kelimeler arama motorlarında ilk sayfaya veya istenilen sayfa ve sıraya getirilmesi amacıyla yapılan çalışmalara denilmektedir.

Seo uzmanı arama motorlarında başta google olmak üzere kendisine teslim edilen internet sitelerinin belirlendiği kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlamak amacıyla çalışma yapan kişi veya kişilere denilmektedir.Seo uzmanı görev olarak üstlendiği bu çalışmalarda devamlı olarak çalışmalar ve piyasayı ve rakipleri değerlendirmesi sonucunda teslim edilen internet sitesini üst sıralara taşımak için backlink,tanıtım,site analizi ve raporlama sunmakla görevlidir.

Eğer bir firma iseniz ve internet üzerinde siteleriniz varsa ve bunu internetten duyurmak ve satmak istiyorsanız mutlaka site veya siteleriniz için seo çalışması yaptırmak zorundasınızdır.Aksi taktirde ürünleriniz ve vb işler için sitelerinizi belirli kitlenize ulaştırmakta zorlanırsınız.

Seo hizmetinde seonun devamlılığı her zaman önemlidir.İyi bir seo uzmanı ile çalışmak istiyorsanız mutlaka devamlılık sağlanması gerekmektedir.Aylık veya haftalık çalışmalar yapan seo uzmanlarından uzak durmanız gerekmektedir.Ve sizlere 1 sayfa 1 sıra garantisi veren seo uzmanı olarak tabir edilen kişilerden ise devamlı olarak uzak durunuz.

Bir önceki yazımız olan WordPress Faydalı 5 Seo Eklentisi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri